European Work First jest prężnie działającą agencją rekrutacyjną, oferującą pracę tymczasową oraz stałą w Polsce jak i za granicą.

Oferty pracy w Niemczech i Holandii obejmują przede wszystkim pracę w branży ogrodniczej. Nasi holenderscy klienci współpracują z nami od początku istnienia naszej firmy, co pozostaje świadectwem naszej ugruntowanej pozycji na tamtejszym rynku pracy oraz ekspansją na inne międzynarodowe rynki pracy.

Jako agencja pracy tymczasowej stale poszukujemy osób chętnych do zdobywania nowego doświadczenia, jak również osób, które chcą swoje doświadczenie wzbogacić. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii lub Niemczech, zapraszamy Cię do odwiedzenia zakładki: Dla Kandydatów, Praca w Holandii i Niemczech. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji na temat procesu rekrutacji, warunków zatrudnienia oraz najświeższe oferty pracy.

Oferowana przez nas praca w Polsce to oferty pracy tymczasowej oraz pracy stałej w wielu branżach. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Polsce zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, natomiast informacje na temat rekrutacji znajdziesz także w zakładce Dla Kandydatów, Praca w Polsce.

Wskazujemy naszym Klientom najbardziej trafne rozwiązania z obszaru leasingu pracowniczego oraz przeprowadzamy kompleksową rekrutację na stanowiska stałe. Proponujemy usługę z obszaru naszej działalności najbardziej współgrającą z potrzebami każdego indywidualnego Klienta.

European Work First to zespół specjalistów niosących pomoc i wsparcie zarówno dla Pracodawcy poszukującego personelu oraz dla Kandydata poszukującego zatrudnienia. To zespół osób w 100% angażujący się w swoją pracę. Jeśli szukacie Państwo profesjonalnych rozwiązań z obszaru HR, nasza oferta idealnie spełni Państwa wymagania.