Jak to działa?

  1. Pierwszym krokiem do zdobycia pracy jest rejestracja w naszej bazie danych. Odpowiedni formularz znajduje się w zakładce Zostaw CV. Aby dobrze zapoznać się z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami odnośnie pracy, prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza oraz o dołączenie CV i listu motywacyjnego. Prosimy także o podanie w życiorysie wszystkich ważnych informacji odnośnie dotychczasowego doświadczenia, ukończonych szkół, znajomości języków obcych, posiadania prawa jazdy lub innych uprawnień. Wszystkie informacje mogą okazać się kluczowe, gdy będziesz już aplikował na konkretne stanowisko pracy. Jeśli Twoje zgłoszenie będzie spełniało kryteria któregoś z oferowanych przez nas stanowisk – nasz Konsultant skontaktuje się z Tobą.
  2. Jeśli wśród naszych ofert znalazłeś pracę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom – od razu wyślij swoje zgłoszenie, dołączając CV i krótki list motywacyjny. Jeśli Twoja kandydatura przejdzie pomyślnie etap selekcji aplikacji – nasz Konsultant skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.
  3. Po przejściu pozytywnie wszystkich etapów rekrutacji zostanie Ci przedstawiona oferta pracy. Jeśli Twoje zgłoszenie dotyczyło pracy tymczasowej – zostaniesz pracownikiem tymczasowym European Work First, a miejscem wykonywania pracy będzie siedziba pracodawcy użytkownika. Jeśli Twoja aplikacja dotyczyła oferty pracy stałej, po pozytywnej weryfikacji Twojej kandydatury, czeka Cię spotkanie z naszym Klientem (przyszłym pracodawcą), który podejmuje decyzję o zatrudnieniu.